Zoeken

Gebied

Kies uw regio
of klik op de kaart

Aantal reizigers

Aankomst

Vælg dato

Vertrek

Vælg dato

Voor vakantiehuis verhuur in het Loiredal bent u bij Novasol aan het juiste adres

Ga naar Novasol en kijk in onze vakantiehuis verhuur. We hebben diverse scherpgeprijsde aanbiedingen!

LoiredalKom naar het Loiredal voor de vele kastelen en de prachtige natuur. Een aantal van de kastelen kunt u bezichtigen en tijdens uw vakantie in deze streek krijgt u een enorme dosis cultuur mee naar huis. Bij de vakantiehuis verhuur van Novasol vindt u het juiste huis voor uw vakantie in Frankrijk.

 

 

Het Loiredal- kastelen en groene weides

Het Loiredal staat bekend om zijn grote hoeveelheid indrukwekkende kastelen en de uitgestrekte weides, korenvelden en bossen. Er wordt in deze streek veel wijn verbouwd, wijn die ook van een uitstekende kwaliteit is. In de achttiende eeuw vestigde de Franse adel zich hier en bouwde een enorm aantal prachtige kastelen, waarvan een aantal vandaag de dag open is voor het publiek. Vaak horen er tuinen en parken bij de kastelen die u kunt bezichtigen.

In het Loiredal stroomt de rivier de Loire, die 's winters aanzwelt tot een vrij grote rivier maar 's zomers op verschillende plaatsen droogvalt. Voor sportievelingen is het Loiredal een goede plek: bij de vele meren kunt u boten huren, zwemmen of vissen. In de omgeving zijn veel maneges en in de grotere steden vindt u tennisbanen. In de bossen komt u aan uw trekken als u een liefhebber van boswandelingen bent. Neem eventueel een vers stokbroodje en een lekker Frans kaasje mee op uw tocht, dan kunt u lunchen in de open lucht.

De Franse keuken is wereldberoemd en u kunt er ook hier uitvoerig mee kennismaken. Bespaar niet op uw eten, want dat is juist wat Frankrijk zo aantrekkelijk maakt. Bij de lunch en het diner wordt door de Fransen een glaasje rode wijn gedronken. Misschien is dat ook iets voor u?

Met de vakantiehuis verhuur van Novasol vindt u altijd het perfecte huis in deze streek in Frankrijk. We hebben huizen in alle soorten en maten, kleine eenvoudige huizen en grotere, exclusievere huizen.

Novasol werd in 1968 opgestart, op dat moment was het een eenmansbedrijfje dat vakantiehuis verhuur verzorgde in Noorwegen. Nu verhuurt Novasol woningen in heel Europa, het heeft overal in Europa dochterondernemingen en in totaal 400 medewerkers. Ons motto is nog steeds kwaliteit, service en geloofwaardigheid.

Last-minute aanbiedingen