Dit kindvriendelijke vakantiehuis heeft een woonkamer, een eetkamer, een aparte keuken en een moderne badkamer op de begane grond. Boven zijn de vier slaapkamers en en nog een badkamer. De accommodatie is rolstoeltoegankelijk dankzij de speciaal gebouwde lift. De badkamer op de benedenverdieping is ook goed geschikt voor vakantiegangers die slecht ter been zijn, maar de bedden in het pand zijn niet aangepast. De ontspanningsmogelijkheden bij deze accommodatie zijn legio. Het is zeer rustig gelegen op een groot terrein met een terras, ligweide, schommel, trampoline, tafeltennistafel, zandbak, wip en glijbaan. Sevenig an der Our ligt dicht bij het drielandenpunt van België, Duitsland en Luxemburg. Het is een zeer rustig dorp in een prachtig natuur- en vakantiegebied. Beleef de kasteelruïne van kasteel Reuland in België en profiteer van de zwemmeren in Weiswampach in Luxemburg en het grote zwem- en saunaparadijs in Hosingen, ook in Luxemburg. U kunt gaan winkelen in Daleiden (8 km).


Vakantiehuis
Sevenig
DEI209
Vakantiehuis - Sevenig , Duitsland
- Sleeps up to 10
- 4 bedrooms
- 2 bathrooms
- Up to 1 pet allowed
Kenmerken
Aangelegde tuin : 1500 m2
Barbecue
Comfortabel tuinmeubilair
Gratis parkeren op locatie : 8 plaatsen
Kindvriendelijk
Koffiezetapparaat
Rookvrij huis
Stofzuiger
Tuinmeubelen
Vaatwasser
Vakantiehuis : 160 m2
Verbruikskosten incl.
Wasmachine
Locatie
Informatie over het vakantiehuis
Feiten
Faciliteiten
Kamers
Voorzieningen
Verwarming / Energie
Buiten
Dichtbij

Win een cadeaubon voor je droomvakantie
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf als eerste op de hoogte van exclusieve aanbiedingen en verse vakantie-inspiratie.
Als je je nu aanmeldt, maak je automatisch kans op een cadeaubon van €150 voor jouw volgende vakantie!
Lees hier de deelnamevoorwaarden.
We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.
Ontdekken
Bestemmingen
Inspiratie