In het dorp Gamboci, niet ver van de stad Buje, vindt u dit mooie halve huis met een eigen omheinde tuin, die vooral geschikt is voor kinderen om in te spelen. Het interieur strekt zich uit over de begane grond en de bovenverdieping. U kunt heerlijke maaltijden bereiden op de aanwezige barbecue en onvergetelijke momenten doorbrengen met uw geliefden. Wij raden een bezoek aan de kustplaatsen Porec, Rovinj en Pula aan, die tijdens de zomermaanden voor vermaak zorgen met verschillende evenementen. Maak kennis met de cultuur en mentaliteit van deze gebieden en proef de traditionele specialiteiten.


Twee-onder-één-kap
Buje-Gamboci
CIC540
Vakantiehuis - Buje-Gamboci , Kroatië
- Sleeps up to 15
- 7 bedrooms
- 4 bathrooms
- Up to 0 pets allowed
Kenmerken
30 Flex cancellations
Activiteitenhuis
All-in prijs
Barbecue
Buiten leven
Comfortabel tuinmeubilair
Gesloten grondstuk
Gratis carport op locatie : 4 plaatsen
Koffiezetapparaat
Privé zwembad : 50 m2
Rookvrij huis
Smart TV : 1 stuks
Tuinmeubelen
Twee-onder-één-kap : 322 m2
Vaatwasser
Verbruikskosten incl.
Wasmachine
WiFi
Locatie
Informatie over het vakantiehuis
Feiten
Faciliteiten
Kamers
Voorzieningen
Verwarming / Energie
Buiten
Dichtbij

Win een cadeaubon voor je droomvakantie
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf als eerste op de hoogte van exclusieve aanbiedingen en verse vakantie-inspiratie.
Als je je nu aanmeldt, maak je automatisch kans op een cadeaubon van €150 voor jouw volgende vakantie!
Lees hier de deelnamevoorwaarden.
We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.
Ontdekken
Bestemmingen
Inspiratie