Deze drie vakantiewoningen zijn volledig gerenoveerd en bieden een zeer gezellig thuis voor uw vakantie. Ze zijn gelegen op een groot, deels omheind natuurperceel aan de rand van het dorp in een landelijke sfeer. Elk huis heeft een overdekt terras bij de ingang en is modern ingericht. Het is slechts 7 km naar de bekende Pirk-stuwdam met zwem- en vismogelijkheden. In de omgeving vindt u talrijke excursiebestemmingen zoals openlucht- en overdekte zwembaden, golfbanen, maneges, de grote skischans Klingenthal en natuurlijk het prachtige middelgebergtelandschap (zie ook DSA255, 256). Extra 4 tweepersoonskamers en 2 eenpersoonskamers in een apart buurhuis kunnen op aanvraag ter plaatse worden geboekt.


Vakantiehuis
Eichigt/Süssebach
DSA257
Vakantiehuis - Eichigt/Süssebach , Duitsland
- Sleeps up to 5
- 2 bedrooms
- 1 bathroom
- Up to 0 pets allowed
Kenmerken
Gratis parkeren op locatie : 1 plaatsen
Houtkachel
Koffiezetapparaat
Meer
Panoramauitzicht op bergen
Rookvrij huis
Schotel: Duitse zenders
Tuinmeubelen
Vakantiehuis : 45 m2
WiFi
Locatie
Informatie over het vakantiehuis
Feiten
Faciliteiten
Kamers
Voorzieningen
Verwarming / Energie
Buiten
Dichtbij
Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang een kortingscode die je kunt gebruiken op je eerste boeking.
Laat je via de nieuwsbrief door ons inspireren voor je volgende verblijf, met aanbiedingen en inspiratie voor feestdagen in Denemarken en al onze andere prachtige bestemmingen in Europa.
We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.
Ontdekken
Bestemmingen
Inspiratie