U verblijft in een zeer luxueuze en comfortabele villa met een prachtig uitzicht op het Twentse landschap. De villa ligt in het rustige en recent aangelegde vakantiepark Buitengoed Het Lageveld, in een prachtig, bosrijk gebied in de buurt van Almelo en Enschede. Deze villa beschikt over een ruim terras, dat grotendeels overdekt is en voorzien is van een hoogwaardige loungeset. Hier kunt u het hele jaar door in de buitenlucht genieten van het uitzicht op het landschap. Naast het park ligt een zwemmeer (36 ha) – tijdens de zomermaanden een zwem- en recreatieparadijs. Het vakantiepark biedt veel voorzieningen: fietsverhuur en diverse activiteiten voor kinderen tijdens de schoolvakanties. Op aanvraag te huren: kinderbedje, kinderstoel en handdoeken.
Bij de ingang van het park bevindt zich een dubbel oplaadstation voor elektrische auto’s, dat u met uw oplaadkaart kunt gebruiken. Buitengoed het Lageveld is een uitgestrekt familiepark waar u met uw gezin een ontspannen tijd kunt doorbrengen. Niet geschikt voor jeugdgroepen. De receptie biedt onder andere ook de volgende diensten aan: B&B van het beheerderspaar.
Uitstapjes: Avonturenpark Hellendoorn (10 km), Ponypark Slagharen (34 km), Deventer (40 km) en Enschede (40 km). Bezoek ook het overdekte zwembad in Wierden, met sauna, whirlpool en Turks stoombad. Bij een verblijf van meerdere weken wordt het beddengoed wekelijks verschoond (kosten per week).