Traditionele Smålandse boerderij met de charme en sfeer van vervlogen tijden. In de buurt, goede vismogelijkheden in Vinen, er is ook een mogelijke gehuurde boot. Een slaapkamer is een doorgangskamer. Aan het prachtige meer Möckeln, op 24 km afstand, vindt u ook de allereerste Ikea in Älmhult. De tuin van Linné en Huseby zijn ook dichtbij. Hier geniet u van veel frisse lucht.


Voormalige hoeve
Häradsbäck
S05349
Vakantiehuis - Häradsbäck , Zweden
- Sleeps up to 6
- 3 bedrooms
- 1 bathroom
- Up to 0 pets allowed
Kenmerken
Barbecue
Gratis parkeren op locatie : 2 plaatsen
Houtkachel
Koffiezetapparaat
Meer
Natuurgrondstuk/tuin : 1500 m2
Rookvrij huis
Stofzuiger
Tuinmeubelen
Voormalige hoeve : 110 m2
Wasmachine
Locatie
Informatie over het vakantiehuis
Feiten
Faciliteiten
Kamers
Voorzieningen
Verwarming / Energie
Buiten
Dichtbij

Win een cadeaubon voor je droomvakantie
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf als eerste op de hoogte van exclusieve aanbiedingen en verse vakantie-inspiratie.
Als je je nu aanmeldt, maak je automatisch kans op een cadeaubon van €150 voor jouw volgende vakantie!
Lees hier de deelnamevoorwaarden.
We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.
Ontdekken
Bestemmingen
Inspiratie