Afgelegen vakantiehuis op eigen terrein aan het strand en in het bezit van een gezellig bijgebouw met overnachtingsmogelijkheid direct aan het Velenmeer. Boot en kano zijn inbegrepen. U vindt hier veel eetbare paddenstoelen en het Nationaal Park Tivedens in de buurt. De meren Vänern en Vättern liggen op bijna dezelfde afstand. Bestemmingen voor excursies: Mariestad, Örebro, Lidköping, Skövde en Skara Sommarland.
Vakantiehuis
Älgarås
S50149
Vakantiehuis - Älgarås , Zweden
- Sleeps up to 8
- 2 bedrooms
- 2 bathrooms
- Up to 0 pets allowed
Kenmerken
Barbecue
Gratis parkeren op locatie : 3 plaatsen
Grondstuk direct aan het water : 2000 m2
Internet concept
Koffiezetapparaat
Meer
Open haard
Oplader voor elektrische voert
Panorama op het water
Rookvrij huis
Schotel:Duitse/Scandin.zenders
Stofzuiger
Tuinmeubelen
Vakantiehuis : 77 m2
Visaflegplaats buiten
Wasmachine
Locatie
Informatie over het vakantiehuis
Feiten
Faciliteiten
Kamers
Voorzieningen
Verwarming / Energie
Buiten
Dichtbij
Tips voor vissen
Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang een kortingscode die je kunt gebruiken op je eerste boeking.
Laat je via de nieuwsbrief door ons inspireren voor je volgende verblijf, met aanbiedingen en inspiratie voor feestdagen in Denemarken en al onze andere prachtige bestemmingen in Europa.
We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.
Ontdekken
Bestemmingen
Inspiratie