Aan het einde van een doodlopende weg ligt dit vakantiehuis ongestoord en heeft een prachtig uitzicht over de baai van Ebeltoft. Het vakantiehuis is goed onderhouden en ideaal voor een gezinsvakantie. Het strand is slechts een paar honderd meter verderop en Ebeltoft slechts een paar minuten met de auto. Bij het vakantiehuis kunt u genieten van het buitenleven op het zuidwestelijke houten terras of op het met heide bedekte terrein. U heeft ook de mogelijkheid om wild langs het huis te zien trekken. Ongeacht het seizoen zal dit vakantiehuis een goede ervaring zijn voor het hele gezin.


Vakantiehuis
Lærkelunden/Øer Strand
D03648
Vakantiehuis - Lærkelunden/Øer Strand , Denemarken
- Sleeps up to 6
- 3 bedrooms
- 1 bathroom
- Up to 0 pets allowed
Kenmerken
Airconditioning
Barbecue
Comfortabel tuinmeubilair
Gratis parkeren op locatie : 2 plaatsen
Gratis toegang tot een zwembad
Houtkachel
Kindvriendelijk
Koffiezetapparaat
Passiefhuis
Rookvrij huis
Sauna
Schotel: Duitse zenders
Stofzuiger
Toegang tot Ebeltoft Svømmehal
Tuinmeubelen
Uitzicht op zee
Vaatwasser
Vakantiehuis : 84 m2
Visaflegplaats buiten
Wasmachine
Whirlpool : 2 personen
WiFi
Zee
Locatie
Informatie over het vakantiehuis
Feiten
Faciliteiten
Kamers
Voorzieningen
Verwarming / Energie
Buiten
Dichtbij
Tips voor vissen

Win een cadeaubon voor je droomvakantie
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf als eerste op de hoogte van exclusieve aanbiedingen en verse vakantie-inspiratie.
Als je je nu aanmeldt, maak je automatisch kans op een cadeaubon van €150 voor jouw volgende vakantie!
Lees hier de deelnamevoorwaarden.
We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.
Ontdekken
Bestemmingen
Inspiratie