Groot vakantiehuis bij het populaire Øer. Op loopafstand van een goed zandstrand waar u volop van de zon kunt genieten. Een fiets- en wandelpad brengt u direct naar de oude handelsstad Ebeltoft met zijn geplaveide straatjes en prachtige gebouwen, het kleinste stadhuis ter wereld, het fantastische glasmuseum en het fregat Jylland. Het hele gezin zal genieten van bezoeken aan Djurs Sommerland, Ree Park, Skandinavisk Dyrepark dierenpark en Kattegatcenter. De afmetingen van de bedden zijn 140 x 200 cm en 2 x 90 x 200 cm.


Vakantiehuis
Lærkelunden/Øer Strand
E4669
Vakantiehuis - Lærkelunden/Øer Strand , Denemarken
- Sleeps up to 8
- 4 bedrooms
- 2 bathrooms
- Up to 2 pets allowed
Kenmerken
Aangelegde tuin : 1200 m2
Airconditioning
Droger
Koffiezetapparaat
Passiefhuis
Rookvrij huis
Tuinmeubelen
Vaatwasser
Vakantiehuis : 118 m2
Wasmachine
Locatie
Informatie over het vakantiehuis
Feiten
Faciliteiten
Kamers
Voorzieningen
Verwarming / Energie
Buiten
Dichtbij

Win een cadeaubon voor je droomvakantie
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf als eerste op de hoogte van exclusieve aanbiedingen en verse vakantie-inspiratie.
Als je je nu aanmeldt, maak je automatisch kans op een cadeaubon van €150 voor jouw volgende vakantie!
Lees hier de deelnamevoorwaarden.
We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.
Ontdekken
Bestemmingen
Inspiratie