Mooi vakantiehuis op een perceel aan het Vombsjön meer. Het meer staat bekend om zijn goede waterkwaliteit en rijke baarsbestand. Het is ook het drinkwaterreservoir voor Malmö, 30 km verderop. U heeft uw eigen kleine zandstrand. De omgeving is een bekend vogelreservaat. Hier heeft u ook de kans om kroonherten, reeën en wilde zwijnen in het bos te zien. Er zijn veel kastelen en landhuizen in de omgeving. In de herfst kan de hoeveelheid water in het meer sterk variëren. De dichtstbijzijnde attractie is het Öved Klooster. Het heeft een kasteelpark in Engelse stijl. 10 km naar de prachtige golfbaan Sjöbo GK in het bos. Het huis is perfect gelegen in het midden van Skåne en niet ver van de zandstranden van Österlen, de vissershaven en de oude stad Ystad.


Vakantiehuis
Vombsjön/Sjöbo
S01890
Vakantiehuis - Vombsjön/Sjöbo , Zweden
- Sleeps up to 5
- 2 bedrooms
- 1 bathroom
- Up to 0 pets allowed
Kenmerken
Barbecue
Comfortabel tuinmeubilair
Droger
Gratis parkeren op locatie : 2 plaatsen
Grondstuk direct aan het water : 1686 m2
Houtkachel
Koffiezetapparaat
Meer
Panorama op het water
Rookvrij huis
Stofzuiger
Tuinmeubelen
Vaatwasser
Vakantiehuis : 54 m2
Visaflegplaats buiten
Wasmachine
WiFi
Locatie
Informatie over het vakantiehuis
Feiten
Faciliteiten
Kamers
Voorzieningen
Verwarming / Energie
Buiten
Dichtbij
Tips voor vissen

Win een cadeaubon voor je droomvakantie
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf als eerste op de hoogte van exclusieve aanbiedingen en verse vakantie-inspiratie.
Als je je nu aanmeldt, maak je automatisch kans op een cadeaubon van €150 voor jouw volgende vakantie!
Lees hier de deelnamevoorwaarden.
We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.
Ontdekken
Bestemmingen
Inspiratie