Er is ook een entertainmentruimte voor ontspannende momenten, waar darts en een pooltafel op je wachten. Een tweepersoonsslaapkamer met en-suite badkamer bevindt zich ook op de begane grond. De eerste verdieping is gereserveerd voor een goede nachtrust en ontspanning, met 3 slaapkamers (twee met tweepersoonsbedden en een met 2 eenpersoonsbedden), elk met een eigen badkamer.Villa Providenca ligt in het kleine dorpje Debeljak, in de buurt van Sukosan, op slechts een klein eindje rijden van Zadar. Zadar is een oude stad rijk aan cultureel erfgoed en historische bezienswaardigheden. Alfred Hitchcock zei dat de mooiste zonsondergang in Zadar is - mis het niet!
De oude stad biedt monumenten uit de oudheid, de middeleeuwen en de renaissance: het Forum Romanum (1e eeuw), de kerk van St. Donat (9e eeuw), de kerk van St. Maria (11e eeuw, herbouwd in de 16e eeuw), de kathedraal van St. Anastasia (12e-13e eeuw), delen van de verdedigingsmuren ... Tegenwoordig staat Zadar bekend om zijn zeeorgels en de lichtinstallatie "Pozdrav suncu" (Groet aan de Zon).
Zadar biedt stranden, historische architectuur, restaurants met mediterrane keuken. De nationale parken en natuurparken (Krka watervallen, Kornati, Plitvice meren, Telaica, Paklenica) zijn ook vlakbij. Als je meer plezier wilt hebben, zijn er strandbars en cafés in Zadar van zonsondergang tot zonsopgang. Voor de nachtbrakers zijn er veel bars en clubs in Zadar.
Als je in Zadar bent, vergeet dan niet de zoete Maraschino-kersenlikeur te proeven!