Breng uw vakantie door in deze prachtige flat, die is gelegen in een rustig deel van Split. Het ligt op de tweede verdieping van een vrijstaand huis en is de enige vakantiewoning in het huis die wordt verhuurd. Bezoek het stadscentrum en bekijk de bezienswaardigheden, zoals het beroemde paleis van Diocletianus. Maak een wandeling over de beroemde promenade, die rijk is aan cafés, winkels, restaurants en tavernes. Ontspan op het prachtige Kasuni strand, gelegen aan de voet van het Marjan Bos.


Appartement
Split
CDF773
Appartement - Split , Kroatië
- Sleeps up to 4
- 2 bedrooms
- 1 bathroom
- Up to 0 pets allowed
Kenmerken
All-in prijs
Appartement : 50 m2
Gratis parkeren op locatie : 1 plaatsen
Koffiezetapparaat
Rookvrij huis
Tuinmeubelen
Verbruikskosten incl.
Wasmachine
WiFi
Locatie
Informatie over het vakantiehuis
Feiten
Faciliteiten
Kamers
Voorzieningen
Verwarming / Energie
Buiten
Dichtbij

Win een cadeaubon voor je droomvakantie
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf als eerste op de hoogte van exclusieve aanbiedingen en verse vakantie-inspiratie.
Als je je nu aanmeldt, maak je automatisch kans op een cadeaubon van €150 voor jouw volgende vakantie!
Lees hier de deelnamevoorwaarden.
We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.
Ontdekken
Bestemmingen
Inspiratie