Breng je vakantie door in dit vakantiehuis met zwembad, dat rustig gelegen is in het kleine dorpje Leevica. Op de begane grond is er een grote konoba met keuken, badkamer, WC en op de bovenverdieping een volledig uitgerust appartement met drie kamers, badkamer, WC, woonkamer met keuken die toegankelijk is via een buitentrap. Je kunt barbecueën in de konoba of op de buitengrill. Het huis ligt in een groene omgeving omgeven door ongerepte natuur, vlakbij de steden Trogir en Katela en de stad Split met vele bezienswaardigheden zoals het paleis van de Romeinse keizer Diocletianus en vele andere bezienswaardigheden. Er zijn ook aantrekkelijke excursies naar de Krka watervallen of raften op de rivier Cetina.


Vakantiehuis
Trogir-Lecevica
CDF391
Vakantiehuis - Trogir-Lecevica , Kroatië
- Sleeps up to 6
- 3 bedrooms
- 2 bathrooms
- Up to 1 pet allowed
Kenmerken
All-in prijs
Barbecue
Gratis parkeren op locatie : 3 plaatsen
Houtkachel en open haard
Koffiezetapparaat
Privé zwembad : 17 m2
Rookvrij huis
Tuinmeubelen
Vaatwasser
Vakantiehuis : 174 m2
Verbruikskosten incl.
Wasmachine
WiFi
Zicht over het landschap
Locatie
Informatie over het vakantiehuis
Feiten
Faciliteiten
Kamers
Voorzieningen
Verwarming / Energie
Buiten
Dichtbij

Win een cadeaubon voor je droomvakantie
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf als eerste op de hoogte van exclusieve aanbiedingen en verse vakantie-inspiratie.
Als je je nu aanmeldt, maak je automatisch kans op een cadeaubon van €150 voor jouw volgende vakantie!
Lees hier de deelnamevoorwaarden.
We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.
Ontdekken
Bestemmingen
Inspiratie