Charmant herenhuis voor uw vakantie in het middeleeuwse Romaanse dorp Albenga, op slechts 1,4 km van de stranden. Het appartement bestaat uit twee verdiepingen, op de begane grond vinden we een woonkamer, keuken. Een typische leistenen trap leidt u naar de eerste verdieping met badkamer, een slaapkamer met stapelbed, een tweepersoons slaapkamer met toegang tot een klein balkon waar u kunt genieten van een kopje koffie en de zonsondergang over de daken kunt zien. De omgeving is niet alleen ideaal voor het ontdekken van de zandstranden van Albenga (1,4 km) en Alassio (6 km), maar ook voor het organiseren van uitstapjes naar Cervo (26 km) voor het beroemde internationale klassieke muziekfestival. Voor kunstliefhebbers ligt Genua met zijn historische UNESCO werelderfgoed op 85 km afstand. De ingang van het huis heeft 19 treden. De accommodatie ligt in een voetgangerszone. Het is mogelijk om tegen betaling ter plaatse gebruik te maken van een privƩgarage op 150 m afstand.


Appartement
Albenga
ILP107
Appartement - Albenga , Italiƫ
Licentie- of registratienummer: IT009002C2KZKLDG7I
- Sleeps up to 6
- 2 bedrooms
- 1 bathroom
- Up to 1 pet allowed
5
out of 5
Kenmerken
Appartement : 70 m2
Internet concept
Koffiezetapparaat
Rookvrij huis
Smart TV : 1 stuks
Stofzuiger
Tuinmeubelen
Vaatwasser
Wasmachine
Locatie
Informatie over het vakantiehuis
Feiten
Faciliteiten
Kamers
Voorzieningen
Verwarming / Energie
Buiten
Dichtbij
Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang een kortingscode die je kunt gebruiken op je eerste boeking.
Laat je via de nieuwsbrief door ons inspireren voor je volgende verblijf, met aanbiedingen en inspiratie voor feestdagen in Denemarken en al onze andere prachtige bestemmingen in Europa.
We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.
Ontdekken
Bestemmingen
Inspiratie