Vanaf hier is het slechts een paar minuten lopen naar het vismeer, winkelmogelijkheden en het zwembad in Arrild. Binnen een straal van 25 km zijn maar liefst 4 golfbanen en de brede zandstranden van Rømø.
Het huis ligt op een grasveld met een hoge begroeiing richting het zuidwesten, wat een goed windscherm biedt. Hier kunt u genieten van echt lange zomeravonden en bijna de helft van het terras is zelfs overdekt.
Het huis is uitgerust met acht bedden in vier slaapkamers. U kunt ook genieten van de jacuzzi en de sauna, waar u echt kunt ontspannen. een ervan met een jacuzzi en sauna. Er zijn een paar alternatieve slaapplaatsen op de open hangende verdieping, waar u het zich ook gemakkelijk kunt maken en bijvoorbeeld PlayStation kunt spelen.