In een klein dorpje bij Barban staat dit bijzondere vakantiehuis. Een authentiek stenen huis gerenoveerd en gemoderniseerd. Hoogwaardig en mooi ingericht interieur met veel aandacht voor detail. Een aangenaam terras en het zwembad in de omheinde tuin laten u ontspannen op warme zomerdagen. In de buurt: Adrenaline park, paardrijden en quad club, dus u vindt hier genoeg opwinding. De eerste stranden zijn in Trget, in de baai Blaz, Krnica en Rakalj. Bezoek het nabijgelegen Pula en zijn vele bezienswaardigheden uit de Romeinse tijd.


Twee-onder-één-kap
Barban-Puntera
CIC154
Vakantiehuis - Barban-Puntera , Kroatië
- Sleeps up to 7
- 3 bedrooms
- 3 bathrooms
- Up to 0 pets allowed
Kenmerken
30 Flex cancellations
All-in prijs
Barbecue
Comfortabel tuinmeubilair
Gesloten grondstuk
Gratis parkeren op locatie : 2 plaatsen
Koffiezetapparaat
Open haard
Privé zwembad : 24 m2
Rookvrij huis
Tuinmeubelen
Twee-onder-één-kap : 140 m2
Vaatwasser
Verbruikskosten incl.
Wasmachine
WiFi
Locatie
Informatie over het vakantiehuis
Feiten
Faciliteiten
Kamers
Voorzieningen
Verwarming / Energie
Buiten
Dichtbij

Win een cadeaubon voor je droomvakantie
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf als eerste op de hoogte van exclusieve aanbiedingen en verse vakantie-inspiratie.
Als je je nu aanmeldt, maak je automatisch kans op een cadeaubon van €150 voor jouw volgende vakantie!
Lees hier de deelnamevoorwaarden.
We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.
Ontdekken
Bestemmingen
Inspiratie