In de woonkamer kan iedereen het zich gemakkelijk maken in de hoogwaardige zithoek; een grote eettafel is natuurlijk ook beschikbaar. De vier slaapkamers bevinden zich direct onder het dak op de 2e verdieping. Houd er rekening mee dat de bedden op het schuine dak staan en dat de zithoogte aan het hoofdeinde vrij laag is.
Vanaf het balkon kun je genieten van de frisse Noordzeelucht en de drukte van het dorpscentrum gadeslaan. Er zijn twee parkeerplaatsen in de buurt. Extra auto's kunnen tegen betaling geparkeerd worden op de grote parkeerplaats op ca. 500 m afstand.
Vooral in het koude seizoen zul je genieten van de infraroodsauna en het extra grote bad, waar je kunt opwarmen na een lange wandeling langs de dijk.
Het vakantiehuis ligt op slechts 200 meter van de Noordzee en het altijd groene strand van Dagebüll, dat ideaal is om te zwemmen. In het centrum van Dagebüll, direct naast de vakantiehuizen, vind je kleine winkels, restaurants en een kruidenier. De veerboten naar de Noordzee-eilanden Amrum en Föhr vertrekken direct aan de overkant.
Dagebüll is ook ideaal gelegen voor een dagtocht naar Sylt, want vanuit het naburige Niebüll (ca. 12 km) reis je met de trein in slechts een half uur rechtstreeks naar Westerland. De stad Niebüll biedt ook een geweldig cultuur- en vrijetijdsprogramma voor jong en oud met verschillende musea, een overdekt zwembad en een prachtig natuurbad.