Appartement - Dugi Otok-Zman , Kroatië - CLD275 1
Appartement - Dugi Otok-Zman , Kroatië - CLD275 2
Appartement
Dugi Otok-Zman
CLD275

Appartement - Dugi Otok-Zman , Kroatië

  • Sleeps up to 6
  • 3 bedrooms
  • 4 bathrooms
  • Up to 1 pet allowed
De luxe Villa Marella maakt indruk met haar moderne bouwstijl en haar toplocatie aan de kust. De villa ligt in een rustig dorpje ?man op Dugi otok in Noord-Dalmatië. Omringd door dennenbossen, prachtige natuur en een kristalheldere zee, zal Villa Marella je een vakantie bezorgen die je je nog lang zult herinneren. De oppervlakte van de villa is 150 m2 en is gebouwd in een eigentijdse stijl van minimalistische eenvoud. De accommodatiecapaciteit van de villa is maximaal 6 personen en de villa heeft drie moderne kamers op de bovenverdieping met een prachtig uitzicht op de Adriatische Zee. Op de bovenverdieping is er een terras uitgerust met tuinmeubelen. De villa heeft in totaal 4 volledig uitgeruste badkamers, en er staat ook een wasmachine en een strijkijzer tot je beschikking. Boven is er een ruime en lichte woonkamer met glazen wand, keuken en eetkamer. Op de begane grond van de villa is er een ruimte voor gezelligheid met een keuken en barbecue, een tafel voor 10 personen en een badkamer. Op het terras van de villa vind je een prachtig zwembad met extra mogelijkheid om tegen de stroom in te zwemmen en massagestralen. Rondom het zwembad is er een buitendouche en 4 ligstoelen waar je de hele dag kunt relaxen. Er is ook een buitenbarbecue en een eettafel. Op de binnenplaats van de villa zijn in totaal 2 parkeerplaatsen en een garage met nog een parkeerplaats. Het eersteklas gastronomische aanbod in één van de taverna's van dit prachtige eiland mag je niet missen. Verse vis, olijfolie, zeevruchten en huisgemaakte wijn zijn slechts enkele van de charmes die je een authentieke ervaring van het alledaagse Dalmatische leven zullen geven. Dugi otok heeft veel interessante bezienswaardigheden die je zeker moet bezoeken tijdens je verblijf in Villa Marella. In het noorden van dit 44 km lange eiland vind je bijvoorbeeld het natuurpark Tela??ica, waar je een natuurlijk zoutmeer kunt bekijken. Bijzonder interessant zijn de duikexcursies onder de kliffen van Tela??ica, die verschillende onderwatergeheimen en interessante natuurlijke sculpturen verbergen. Hier ligt het Nationaal Park Kornati, een unieke archipel bestaande uit in totaal 89 eilanden, eilandjes en kliffen met een specifieke geografie die niemand onverschillig laat. Aan de zuidkant van het eiland zijn er andere interessante plekken zoals verschillende verborgen baaien of het beroemde 800 m lange zandstrand Saharun, gelegen in de buurt van het dorp Veli Rat. Hier vind je ook een interessante 42 m hoge vuurtoren met dezelfde naam. De vuurtoren werd gebouwd in 1849 en kreeg volgens de legende zijn intens gele kleur door wel 100.000 eierdooiers op de gevel te smeren. Ontdek alle magische plekjes van Dugi otok, de verborgen baaien, stranden en interessante visplekjes, terwijl je ontspant in de luxe en privacy van Villa Marella! Huisdieren zijn toegestaan in deze accommodatie naar goeddunken van de eigenaar of tegen betaling.

Kenmerken

Airconditioning
All-in prijs
Appartement : 150 m2
Barbecue
Gratis parkeren op locatie : 1 plaatsen
Koffiezetapparaat
Luxury Collection
Open haard
Privé zwembad
Rookvrij huis
Uitzicht op zee
Vaatwasser
Verbruikskosten incl.
Wasmachine
WiFi

Locatie

Informatie over het vakantiehuis

Feiten

  • Bouwmateriaal: Hout
  • Uitzicht op zee
  • Huisdieren: 1
  • Bouwjaar: 2017
  • Aantal sterren: 5
  • Bedden voor volwassenen: 6
  • Bedden voor kinderen: 0
  • Aantal kinderen gratis (tot 4 jaar): 0
  • Faciliteiten

  • Privé zwembad
  • 1 TV
  • Schotelantenne
  • Haardroger
  • Gratis Wi-Fi
  • Oven
  • Zwembad: mei - eind september
  • Verwarmd buitenzwembad
  • Aantal kinderstoelen: 0
  • Aantal ledikanten: 0
  • Kamers

  • Keuken heeft warm/koud water
  • Badkamer nr. 1 - Toilet: warm en koud water, Douche
  • Badkamer nr. 2 - Toilet: warm en koud water, Douche
  • Badkamer nr. 3 - Toilet: warm en koud water, Douche
  • Badkamer nr. 4 - Toilet: warm en koud water, Douche
  • Keuken
  • Slaapkamer nr. 1 - 2-persoonsbed(den) (2 plaatsen)
  • Slaapkamer nr. 2 - 2-persoonsbed(den) (2 plaatsen)
  • Slaapkamer nr. 3 - 2-persoonsbed(den) (2 plaatsen)
  • Voorzieningen

  • Gas/el. fornuis
  • Koelkast
  • Vriezer
  • Koffiezetapparaat
  • Magnetron
  • Wasmachine
  • Vaatwasser
  • Verwarming / Energie

  • Wintergeïsoleerd
  • Gedeeltelijk vloerverwarming
  • Open haard
  • Airconditioning
  • Buiten

  • Gratis parkeren op locatie : 1 plaatsen
  • Barbecue
  • Aantal ligstoelen: 0
  • Terras of vergelijkbaar - Terras en balkon
  • Dichtbij

  • Afstand naar luchthaven: SPU : 27000 m
  • Afstand tot winkelmogelijkheid: 9000 m
  • Dichtstbijzijnde restaurant: 100 m
  • Afstand tot water: 70 m
  • Dichtstbijzijnde stad: 27000 m
  • Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang een kortingscode die je kunt gebruiken op je eerste boeking.

    Laat je via de nieuwsbrief door ons inspireren voor je volgende verblijf, met aanbiedingen en inspiratie voor feestdagen in Denemarken en al onze andere prachtige bestemmingen in Europa.

    We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.

    Ontdekken