Deze vakantiewoning is perfect voor een vakantie met vrienden of familie. Op uw balkon kunt u de dag beginnen met een kopje koffie of eindigen met een glas wijn. U zult vele heerlijke uren doorbrengen bij en in uw gedeelde zwembad.
U zit zo dicht bij het strand dat u bijna kunt vissen vanaf uw balkon. Hier heeft u uitzicht op het hele strand van San Juan de Alicante, de haven van Campello en de kusten van Villajoyosa en het eiland Benidorm. Hier kunt u heerlijke vakanties doorbrengen met zwemmen, ontspanning, watersporten en wandelingen.
Direct voor het complex zijn bushaltes die u elke 15 minuten verbinden met de hoofdstad Alicante en met de stedelijke gebieden van El Campello en andere nabijgelegen steden. Een wandeling van vijf minuten brengt u naar de tramhalte, die u in twintig minuten naar Alicante en naburige steden brengt. In Alicante kunt u het prachtige middeleeuwse Castillo de Santa Bárbara bezoeken, een van de grootste kasteelcomplexen van Europa. Vanaf hier heeft u een geweldig uitzicht over de stad.
De nieuwe promenade, voor het huis, verbindt het complex met het hele strand van San Juan en op slechts 300 meter afstand vindt u de promenade en de "Carrer la Mar", vol met cafés en restaurants van Campello. Een korte wandeling brengt u naar de jacht- en vissershaven, waar dagelijks verse vis wordt geveild, uitsluitend voor eigen gebruik.