Prachtig gelegen vakantiehuis op een groot natuurgrondstuk. Het heeft vier goede slaapkamers, een badkamer en een gastentoilet, waardoor er voldoende ruimte is voor zowel één als twee gezinnen. Het huis is zeer modern, licht en heeft een goed uitgeruste keuken. Door de goede isolatie kunt u hier bij elk weer en op elk moment van het jaar een fijne vakantie doorbrengen. Het gebied aan de voet van de 'Mols Bjerge' biedt prachtige natuur met veel bos, gevarieerd terrein en open plekken die zeer geschikt zijn om te wandelen. Het strand en de stad Ebeltoft liggen op slechts 5-10 minuten rijden van het huis.


Vakantiehuis
Femmøller
D20890
Vakantiehuis - Femmøller , Denemarken
- Sleeps up to 8
- 4 bedrooms
- 1 bathroom
- Up to 0 pets allowed
5
out of 5
Kenmerken
Barbecue
Droger
Gratis parkeren op locatie : 1 plaatsen
Houtkachel
Internet concept
Kabel -TV: Duits & Scand.
Koffiezetapparaat
Passiefhuis
Rookvrij huis
Sauna
Smart TV
Stofzuiger
Tuinmeubelen
Vaatwasser
Vakantiehuis : 121 m2
Wasmachine
Whirlpool : 2 personen
Locatie
Informatie over het vakantiehuis
Feiten
Faciliteiten
Kamers
Voorzieningen
Verwarming / Energie
Buiten
Dichtbij
Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang een kortingscode die je kunt gebruiken op je eerste boeking.
Laat je via de nieuwsbrief door ons inspireren voor je volgende verblijf, met aanbiedingen en inspiratie voor feestdagen in Denemarken en al onze andere prachtige bestemmingen in Europa.
We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.
Ontdekken
Bestemmingen
Inspiratie