Vakantiehuis - Hasta la Vista, Felanitx , Spanje - EMF408 1
Vakantiehuis - Hasta la Vista, Felanitx , Spanje - EMF408 2
Vakantiehuis
Hasta la Vista, Felanitx
EMF408

Vakantiehuis - Hasta la Vista, Felanitx , Spanje

Licentie- of registratienummer: ETV/5366
  • Sleeps up to 12
  • 6 bedrooms
  • 6 bathrooms
  • Up to 0 pets allowed
Deze luxe villa is ideaal voor koppels, families en groepen die van iets speciaals houden, maar ook voor bedrijven die op zoek zijn naar een extravagante locatie voor werknemers of zakenpartners. Het pand voldoet aan alle esthetische en functionele eisen. Hasta La Vista scoort met koel understatement. Zodra je de heuvel oprijdt over een ietwat stoffige weg, zie je rechts en links een hoofdgebouw met meerdere verdiepingen en twee vlakkere uitbouwen van natuursteen waar je je auto comfortabel kunt parkeren. Alles wijst op de grootte en stijl van het pand, maar niet op de schoonheid en koele, klassieke elegantie die erachter schuilgaat. Gemanicuurde groene ruimtes zorgen voor een prachtig contrast en laten het ruime pand nog stralender lijken. Wie wil er nu niet minstens één keer de trap af naar het zwembad, zijn badjas uittrekken en erin duiken ... Je kunt het zoute water snel van je afspoelen in de buitenbadkamer met douche (onder het zwembad). Ruime terrassen op verschillende niveaus, sommige overdekt, en een schaduwrijke pergola nodigen je uit om te luieren. Ligstoelen van hoge kwaliteit, sommige met extra topjes en parasols, zijn royaal verspreid over het terrein; een grote witte loungehoek zorgt ook voor een perfecte tijd buiten. Je gedachten zullen ver meereizen met de wolken of creatieve ideeën komen uit het niets. In de overdekte buitenkeuken kun je snel samen snacks of maaltijden bereiden en heb je zelfs altijd een koele verfrissing bij de hand. De perfecte vakantie!


De binnenkant van het huis onthult veel schatten. En dat zijn er veel. Zoals de professionele hoogglanskeuken bijvoorbeeld, die rechtstreeks uit een Miele-reclame lijkt te komen: witte verf, werkbladen waarop je jezelf kunt zien, de lange eettafel die perfect is voor werkvergaderingen, exclusieve accessoires zoals een Miele-koffiezetapparaat - aan alles is hier gedacht. Banken in stijlvol grijs of warm frambozenrood nodigen je uit om te ontspannen, een korte siësta te houden of voetbal te kijken op tv. Minimalistische accenten en houten elementen vormen het juiste decor voor de eenvoudige elegantie. Vanaf de ingang aan de linkerkant leidt een lange gang naar de eerste, rolstoeltoegankelijke slaapkamers, elk met een ultramoderne badkamer (waarvan één met ligbad), elegante houten bedden en directe toegang tot het terras. Kleurspatten accentueren perfect de discrete inrichting. Op de bovenverdieping zijn er nog vijf slaapkamers met badkamers, allemaal en-suite, en drie met toegang tot een groot terras. Het huis heeft nog twee appartementen op het zwembadniveau, elk met twee slaapkamers en en-suite badkamers voor nog eens acht personen. Deze wooneenheden kunnen extra geboekt worden, meer informatie op aanvraag. Tegen een mogelijke vergoeding kun je ook allerlei soorten feesten organiseren, zoals bruiloften en andere evenementen in de villa, maar hiervoor is de voorafgaande toestemming en toestemming van de eigenaar vereist.

Natuurlijk is deze villa ook het perfecte uitgangspunt om het prachtige zuidoosten van het eiland in alle comfort te ontdekken: Het kleine, pittoreske Felanitx, bijna om de hoek, lonkt met zijn smalle straatjes, cafés, een van de oudste kerken van Mallorca en de levendigheid van de wekelijkse zondagsmarkt. Zeilliefhebbers komen aan hun trekken in de indrukwekkende natuurlijke vissershaven van Portocolom en kunnen in schilderachtige bars, pubs en typische Mallorcaanse restaurants dromen van hun grote reis over de zeven zeeën. De stad zelf is zeker een bezoek waard dankzij de historische oude binnenstad. De natuurlijke en soms ontoegankelijke stranden en baaien van Mallorca zijn ook gemakkelijk te bereiken en wachten erop om ontdekt te worden. De naam van de villa zegt het al: je zult terug willen komen!
Hasta la vista tot de volgende keer! Klassieke elegantie in perfectie: De ruime Hasta la Vista villa, gebouwd in 2015, met zwembad, verschillende terrassen en luxe inrichting, ligt op een afgelegen locatie op een heuvel en is daarom absoluut rustig. Omdat Felanitx en Manacor vlakbij liggen, is het goed verbonden met winkels en restaurants. Het prachtige uitzicht op het binnenland van het eiland en de omliggende bergen maken het pand een ideale plek voor wellnessvakanties en creatieve time-outs; prachtige stranden liggen op slechts 15 km afstand.

Dit is een vakantiehuis in Fincallorca.

Kenmerken

Airconditioning het hele huis
Barbecue
Droger
Duitse TV
Gratis parkeren op locatie
Koffiezetapparaat
Luxury Collection
Privé zwembad : 91 m2
Rookvrij huis
Tuinmeubelen
Vaatwasser
Vakantiehuis : 500 m2
Wasmachine
WiFi

Locatie

Informatie over het vakantiehuis

Feiten

  • Bouwmateriaal: Stenen
  • Verwarming te bet. na verbruik
  • Huisdieren: 0
  • Bouwjaar: 2015
  • Renovatiejaar: 2018
  • Aantal sterren: 5
  • Bedden voor volwassenen: 12
  • Bedden voor kinderen: 0
  • Aantal kinderen gratis (tot 4 jaar): 3
  • Faciliteiten

  • Privé zwembad : 91 m2
  • Minimaal 9 TV's
  • Duitse TV
  • CD-player
  • Haardroger
  • Strijkijzer
  • Gratis Wi-Fi
  • Amerikaanse ijskast
  • Zoutwaterzwembad
  • Gasbarbecue
  • Buitendouche : 1 stuks
  • Buitenkeuken
  • Aantal kinderstoelen: 3
  • Aantal ledikanten: 3
  • Kamers

  • Keuken heeft warm/koud water
  • Badkamer nr. 1 - Toilet: warm en koud water, Douche
  • Badkamer nr. 2 - Toilet: warm en koud water, Douche
  • Badkamer nr. 3 - Toilet: warm en koud water, Douche
  • Badkamer nr. 4 - Toilet: warm en koud water, Douche
  • Badkamer nr. 5 - Toilet: warm en koud water, Douche
  • Badkamer nr. 6 - Toilet: warm en koud water, Douche
  • Keuken
  • Slaapkamer nr. 1 - 2-persoonsbed(den) (2 plaatsen)
  • Slaapkamer nr. 2 - 2-persoonsbed(den) (2 plaatsen)
  • Slaapkamer nr. 3 - 2-persoonsbed(den) (2 plaatsen)
  • Slaapkamer nr. 4 - 2-persoonsbed(den) (2 plaatsen)
  • Slaapkamer nr. 5 - 2-persoonsbed(den) (2 plaatsen)
  • Slaapkamer nr. 6 - 2-persoonsbed(den) (2 plaatsen)
  • Woonkamer
  • Voorzieningen

  • El.fornuis en oven
  • Koelkast
  • Afzuigkap
  • Vriezer
  • Koffiezetapparaat
  • Wasmachine
  • Droger
  • Vaatwasser
  • 1 DVD speler
  • Verwarming / Energie

  • Wintergeïsoleerd
  • Vloerverwarming (hele huis)
  • Airconditioning het hele huis
  • Aircondition tegen betaling
  • Buiten

  • Tuinmeubelen
  • Gratis parkeren op locatie
  • Barbecue
  • Buiten tafeltennis
  • Aantal ligstoelen: 16
  • Terras of vergelijkbaar - Gedeeltelijk overdekt terras
  • Dichtbij

  • Golfbaan : 10200 m
  • Fietsen te huur : 4495 m
  • Afstand naar luchthaven: PMI : 49425 m
  • Afstand tot winkelmogelijkheid: 4614 m
  • Dichtstbijzijnde restaurant: 4993 m
  • Afstand tot water: 14290 m (Zandstrand)
  • Dichtstbijzijnde stad: 4018 m (Son Macià)
  • Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang een kortingscode die je kunt gebruiken op je eerste boeking.

    Laat je via de nieuwsbrief door ons inspireren voor je volgende verblijf, met aanbiedingen en inspiratie voor feestdagen in Denemarken en al onze andere prachtige bestemmingen in Europa.

    We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.

    Ontdekken