Naast het park ligt een zwemmeer (36 ha), een zwem- en recreatieparadijs in de zomermaanden. Het vakantiecomplex biedt vele diensten: Fietsverhuur en activiteiten voor kinderen tijdens de schoolvakanties. Verhuur op aanvraag: Kinderbed, kinderstoel en handdoeken.
Er is een dubbele elektrische laadpaal bij de ingang van het park, die je kunt gebruiken met je laadpas. Buitengoed het Lageveld is een ruim opgezet familiepark waar je met het hele gezin heerlijk kunt ontspannen. Niet geschikt voor jeugdgroepen. De receptie biedt onder andere ook de volgende diensten aan: B&B van het beheerdersechtpaar.
Excursiemogelijkheden: Avonturenpark Hellendoorn (10 km), Ponypark Slagharen (34 km), Deventer (40 km) en Enschede (40 km). Je kunt ook een bezoek brengen aan het overdekte zwembad in Wierden, dat wellness biedt met een sauna, whirlpool en Turks stoombad. Bij een verblijf van meerdere weken wordt het beddengoed wekelijks verschoond (kosten per week).
Opmerking: In het laatste weekend van juni vindt in de buurt het muziekfestival "Boulevard Outdoor" plaats.