Het huisje heeft een praktisch ingerichte keuken die in open verbinding staat met de woonkamer. In de woonkamer vindt u de houtkachel en de deur naar het deels overdekte terras. Verder zijn er goede slaapkamers en een mooie badkamer. Het meer om te vissen ligt op 500 m van het huis. Hovborg is goed en centraal gelegen voor uitstapjes naar Esbjerg, Kolding en Billund met Lalandia, Legohouse en Legoland. U zult hier een aangename, ontspannende vakantie hebben.


Vakantiehuis
Hovborg
B3043
Vakantiehuis - Hovborg , Denemarken
- Sleeps up to 4
- 2 bedrooms
- 1 bathroom
- Up to 0 pets allowed
Kenmerken
Airconditioning
Barbecue
Gratis parkeren op locatie : 2 plaatsen
Houtkachel
Kabel -TV: Duits & Scand.
Koffiezetapparaat
Passiefhuis
Rookvrij huis
Stofzuiger
Tuinmeubelen
Vakantiehuis : 41 m2
Wasmachine
WiFi
Locatie
Informatie over het vakantiehuis
Feiten
Faciliteiten
Kamers
Voorzieningen
Verwarming / Energie
Buiten
Dichtbij

Win een cadeaubon voor je droomvakantie
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf als eerste op de hoogte van exclusieve aanbiedingen en verse vakantie-inspiratie.
Als je je nu aanmeldt, maak je automatisch kans op een cadeaubon van €150 voor jouw volgende vakantie!
Lees hier de deelnamevoorwaarden.
We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.
Ontdekken
Bestemmingen
Inspiratie