Dit mooie vakantiehuis verwelkomt je in het rustige Jonstorp, op slechts een paar honderd meter van de haven en de zee. Het gezellige interieur creëert een aangename feel-good sfeer, die wordt aangevuld door natuurlijk zonlicht en een uitnodigende leefruimte.
In de zomer biedt het overdekte terras je een tweede buitenkamer. Hier heb je alle ruimte en kun je ook met je geliefden spelen in de grote tuin, die beschut ligt.
Pak je handdoek en loop de twee minuten van het huis naar de zee en zwem op het ondiepe zandstrand, dat ook geschikt is voor kinderen. Fietsers kunnen genieten van geweldige dagtochten op de Kattegatt Trail tussen Helsingborg en Göteborg, die langs Jonstorp loopt. Je kunt downhillfietsen huren bij het Vallåsen recreatiecentrum op 50 km afstand, en er zijn verschillende fietstochten voor het hele gezin. De Kullaleden, dat deel uitmaakt van de beroemde Skåneleden, is een geweldige wandelroute. In het natuurreservaat Kullaberg zijn er beschermde gebieden, een natuurcentrum, vogels spotten, duiken, kajakken op zee en bruinvissafari's. Op slechts een paar kilometer afstand ligt een golfbaan waar je je clubs kunt laten swingen tijdens je vakantie. Een tennisbaan en een gratis multi-arena met een fitnessruimte in de buitenlucht liggen vlakbij je vakantiehuis en beloven je sport- en fitnesservaringen. Culinaire hoogstandjes worden ook niet verwaarloosd, want er zijn verschillende restaurants in de buurt.






















