Welkom in dit mooie vakantiehuis in Knäred. Het huis ligt op een groot, ongestoord perceel en de tuin biedt veel ruimte om te ontspannen en te spelen. Vanuit het huis heeft u uitzicht op de vijver waar de rivier de Lagan doorheen stroomt. Hier zijn zeer goede zwemmogelijkheden. De kans op een aanbeet aan de hengel is hier groot. Als u liever op zalm vist, is een bezoek aan Laholm een must. Het is slechts 30 km naar Laholm vanaf het vakantiehuis en het is snel te bereiken met de auto. Bezoek ook Halmstad, op slechts 35 km afstand.
Voormalige hoeve
Knäred
S02465
Vakantiehuis - Knäred , Zweden
- Sleeps up to 8
- 3 bedrooms
- 1 bathroom
- Up to 0 pets allowed
4.3
out of 5
Kenmerken
Alpineskiën
Barbecue
Gratis parkeren op locatie : 1 plaatsen
Houtkachel
Koffiezetapparaat
Meer
Panorama op het water
Rookvrij huis
Schotel: Duitse zenders
Stofzuiger
Tuinmeubelen
Uitzicht op het meer
Vaatwasser
Visaflegplaats buiten
Voormalige hoeve : 120 m2
Wasmachine
Locatie
Informatie over het vakantiehuis
Feiten
Faciliteiten
Kamers
Voorzieningen
Verwarming / Energie
Buiten
Dichtbij
Tips voor vissen
Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang een kortingscode die je kunt gebruiken op je eerste boeking.
Laat je via de nieuwsbrief door ons inspireren voor je volgende verblijf, met aanbiedingen en inspiratie voor feestdagen in Denemarken en al onze andere prachtige bestemmingen in Europa.
We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.
Ontdekken
Bestemmingen
Inspiratie