Smokvica is de centrale plaats van het eiland Korcula en beroemd om zijn vruchtbare velden en witte wijnen. Dit is precies waar dit uitnodigende vakantiehuis op zijn gasten wacht. U bewoont de eerste verdieping van het huis. Met massief houten meubels en een groot buitenzwembad is het vakantiehuis ideaal voor een familievakantie die iedereen zich nog lang zal herinneren. Het bestaat uit drie slaapkamers, 2 badkamers, een woonkamer en de keuken. In de grote tuin met barbecueplaats en gazebo kunt u ontspannen terwijl de kinderen zich vermaken in het zwembad. Op de begane grond bevindt zich de wijnwinkel van de eigenaar.


Vakantiehuis
Korcula-Smokvica
CDS653
Vakantiehuis - Korcula-Smokvica , Kroatië
- Sleeps up to 8
- 3 bedrooms
- 2 bathrooms
- Up to 0 pets allowed
Kenmerken
All-in prijs
Barbecue
Gratis garage op locatie : 1 plaatsen
Houtkachel
Koffiezetapparaat
Privé zwembad : 36 m2
Rookvrij huis
Tuinmeubelen
Vaatwasser
Vakantiehuis : 108 m2
Verbruikskosten incl.
Wasmachine
WiFi
Locatie
Informatie over het vakantiehuis
Feiten
Faciliteiten
Kamers
Voorzieningen
Verwarming / Energie
Buiten
Dichtbij

Win een cadeaubon voor je droomvakantie
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf als eerste op de hoogte van exclusieve aanbiedingen en verse vakantie-inspiratie.
Als je je nu aanmeldt, maak je automatisch kans op een cadeaubon van €150 voor jouw volgende vakantie!
Lees hier de deelnamevoorwaarden.
We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.
Ontdekken
Bestemmingen
Inspiratie