Dit vakantiehuis met zwembad bestaat uit twee aparte wooneenheden die verbonden zijn door een groot terrein, terrassen en een uitkijkpunt met een uniek uitzicht op de zee en de eilanden. U verblijft op een heuvel van de Kozjak berg boven Split en op slechts 1,5 km van het Klis fort. Buiten zijn er talrijke beelden die eigendom zijn van de huiseigenaar, evenals een kinderspeelplaats en een jeu de boules baan. De natuurlijke omgeving nodigt uit tot ontspanning en rust. Bezoek de bezienswaardigheden in Klis, Solin en vooral in Split, waar bijvoorbeeld het paleis van Diocletianus staat. De eigenaar woont op het terrein in een apart gedeelte met aparte toegang.


Vakantiehuis
Split-Klis
CDE040
Vakantiehuis - Split-Klis , Kroatië
- Sleeps up to 8
- 3 bedrooms
- 2 bathrooms
- Up to 0 pets allowed
Kenmerken
All-in prijs
Barbecue
Buiten leven
Comfortabel tuinmeubilair
Gratis parkeren op locatie : 3 plaatsen
Kindvriendelijk
Koffiezetapparaat
Panorama op het water
Privé zwembad : 26 m2
Rookvrij huis
Tuinmeubelen
Vaatwasser
Vakantiehuis : 130 m2
Verbruikskosten incl.
Wasmachine
WiFi
Zicht over het landschap
Locatie
Informatie over het vakantiehuis
Feiten
Faciliteiten
Kamers
Voorzieningen
Verwarming / Energie
Buiten
Dichtbij

Win een cadeaubon voor je droomvakantie
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf als eerste op de hoogte van exclusieve aanbiedingen en verse vakantie-inspiratie.
Als je je nu aanmeldt, maak je automatisch kans op een cadeaubon van €150 voor jouw volgende vakantie!
Lees hier de deelnamevoorwaarden.
We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.
Ontdekken
Bestemmingen
Inspiratie