Modern vakantiehuis in mediterrane stijl, bestaande uit twee wooneenheden verbonden door een buitentrap. Het is ideaal voor twee bevriende gezinnen die samen hun vakantie willen doorbrengen maar toch privacy hebben. De inrichting is modern en stijlvol. De rustige ligging zorgt voor een ontspannende vakantie. Het terras biedt een prachtig uitzicht op de zee en het Pa?man Kanaal. Een brug verbindt de eilanden Pa?man en Ugljan, en u kunt ook gemakkelijk Biograd bereiken met de frequente veerverbindingen. Het eiland heeft verschillende zand- en kiezelbaaien die geschikt zijn voor kleine kinderen.


Vakantiehuis
Pasman-Dobropoljana
CDU267
Vakantiehuis - Pasman-Dobropoljana , Kroatië
- Sleeps up to 8
- 6 bedrooms
- 2 bathrooms
- Up to 0 pets allowed
Kenmerken
All-in prijs
Barbecue
Gratis parkeren op locatie : 4 plaatsen
Koffiezetapparaat
Privé zwembad : 26 m2
Rookvrij huis
Tuinmeubelen
Uitzicht op zee
Vaatwasser
Vakantiehuis : 170 m2
Verbruikskosten incl.
Wasmachine
Locatie
Informatie over het vakantiehuis
Feiten
Faciliteiten
Kamers
Voorzieningen
Verwarming / Energie
Buiten
Dichtbij

Win een cadeaubon voor je droomvakantie
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf als eerste op de hoogte van exclusieve aanbiedingen en verse vakantie-inspiratie.
Als je je nu aanmeldt, maak je automatisch kans op een cadeaubon van €150 voor jouw volgende vakantie!
Lees hier de deelnamevoorwaarden.
We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.
Ontdekken
Bestemmingen
Inspiratie