Deze vier vakantiewoningen zijn verdeeld over drie verdiepingen in een mooi woongebouw vlakbij de zee. Ze hebben elk twee slaapkamers, een woonkamer met keuken en een badkamer. Het schuine dak op de bovenste verdieping is ongeveer 150 cm hoog. De eigenaar biedt zijn gasten ligstoelen aan voor het kleine betonnen strand op ca. 130 meter afstand. In Klek is er een prachtig kiezelstrand dat zich uitstrekt langs het hele dorp en de verlichte promenade. Maak een dagtocht per boot en ontdek de schoonheden van Mali Ston, de Neretva riviermonding en het schiereiland Peljeac.


Appartement
Ploce-Klek
CDR280
Appartement - Ploce-Klek , Kroatië
- Sleeps up to 4
- 2 bedrooms
- 1 bathroom
- Up to 0 pets allowed
Kenmerken
30 Flex cancellations
All-in prijs
Appartement : 61 m2
Gedeeltelijk uitzicht op zee
Gezamenlijk barbecue
Gratis parkeren op locatie : 1 plaatsen
Koffiezetapparaat
Rookvrij huis
Tuinmeubelen
Vaatwasser
Verbruikskosten incl.
Wasmachine
WiFi
Locatie
Informatie over het vakantiehuis
Feiten
Faciliteiten
Kamers
Voorzieningen
Verwarming / Energie
Buiten
Dichtbij

Win een cadeaubon voor je droomvakantie
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf als eerste op de hoogte van exclusieve aanbiedingen en verse vakantie-inspiratie.
Als je je nu aanmeldt, maak je automatisch kans op een cadeaubon van €150 voor jouw volgende vakantie!
Lees hier de deelnamevoorwaarden.
We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.
Ontdekken
Bestemmingen
Inspiratie