Vakantiehuis - Porec , Kroatië - CLI474 1
Vakantiehuis - Porec , Kroatië - CLI474 2
Vakantiehuis
Porec
CLI474

Vakantiehuis - Porec , Kroatië

  • Sleeps up to 12
  • 5 bedrooms
  • 6 bathrooms
  • Up to 1 pet allowed
Villa Bruna ligt in de stad Pore, bekend om zijn rijke culturele erfgoed en ideaal voor een ontspannen vakantie. Deze villa is gerestaureerd in een moderne stijl met veel handgemaakte details en meubels die een warme en gastvrije sfeer creëren. De woning bestaat uit 3 huizen en is geschikt voor maximaal 10+2 personen. Het hoofdgebouw bestaat uit 2 verdiepingen. Op de begane grond vind je een ruime woonkamer, een eetkamer en een volledig uitgeruste keuken. De slaapkamers zijn verdeeld over 2 verdiepingen. Op de eerste verdieping zijn er 2 slaapkamers, elk met een tweepersoonsbed, en op de tweede verdieping zijn er 2 slaapkamers, elk met 2 eenpersoonsbedden die tegen elkaar kunnen worden geschoven om een tweepersoonsbed te vormen.
Het kleinere huis is ontworpen als studio. Op de begane grond is er een woonkamer, een eetkamer en een keuken, terwijl er op de eerste verdieping een slaapkamer is met een tweepersoonsbed en een extra bed voor 2 personen.
Er staat ook een zomerkeuken met een wellnessruimte tot je beschikking. Als je liever buiten bent, is er een uitnodigend zwembad in de tuin naast waar je kunt genieten van het warme en zonnige Istrische weer. Je kunt ook een wandeling maken naar het strand, dat op slechts 500 meter van de villa ligt. s Avonds bereid je de culinaire specialiteiten van de regio in de buitenkeuken. Een sauna, jacuzzi en 2 fietsen staan ook tot je beschikking.
BELANGRIJK: Villa Bruna is geen feesthuis! Jeugdgroepen zijn niet toegestaan!!!Het nieuw gebouwde vakantiehuis ligt in Pore.Bezoek tijdens je verblijf in Istrië de Euphrasian Basiliek (Unesco cultureel erfgoed) in de oude stad Pore. De basiliek werd gebouwd in de 6e eeuw in Byzantijnse stijl. Het is een van de mooiste kunstwerken ter wereld. Pore is een stad met een rijk cultureel erfgoed. Natuurlijk kun je ook gewoon genieten van het eerste strand. Pore is een aantrekkelijke vakantiebestemming omdat je er verschillende sporten kunt beoefenen (tennis, beachvolleybal, voetbal, paardrijden, fietsen, wandelen, watersporten).

Kenmerken

Airconditioning het hele huis
All-in prijs
Buiten hottub
Gratis parkeren op locatie : 3 plaatsen
Grondstuk direct aan het water : 2000 m2
Koffiezetapparaat
Omheinde privé-tuin
Oplader voor elektrische voert
Privé zwembad : 45 m2
Rookvrij huis
Sauna
Vaatwasser
Vakantiehuis : 400 m2
Verbruikskosten incl.
Wasmachine
WiFi

Locatie

Informatie over het vakantiehuis

Feiten

  • Niet te huur voor jeugdgroepen
  • Huisdieren: 1
  • Renovatiejaar: 2015
  • Aantal sterren: 5
  • Bedden voor volwassenen: 12
  • Bedden voor kinderen: 0
  • Aantal kinderen gratis (tot 4 jaar): 0
  • Faciliteiten

  • Privé zwembad : 45 m2
  • 1 TV
  • Schotelantenne
  • Stereoinstallatie
  • Haardroger
  • Strijkijzer
  • Gratis Wi-Fi
  • Oven
  • Vaste barbecue
  • Oplaadpunt elektrische auto
  • Aantal kinderstoelen: 1
  • Aantal ledikanten: 1
  • Kamers

  • Keuken heeft warm/koud water
  • Badkamer nr. 1 - Toilet: warm en koud water, Douche
  • Badkamer nr. 2 - Toilet: warm en koud water, Douche
  • Badkamer nr. 3 - Toilet: warm en koud water, Douche
  • Badkamer nr. 4 - Toilet: warm en koud water, Douche
  • Badkamer nr. 5 - Toilet: warm en koud water, Douche
  • Badkamer nr. 6 - Toilet: warm en koud water, Douche
  • Keuken nr. 1
  • Keuken nr. 2
  • Slaapkamer nr. 1 - 2-persoonsbed(den) (2 plaatsen)
  • Slaapkamer nr. 2 - 1-persoonsbed(den) (2 plaatsen)
  • Slaapkamer nr. 3 - 1-persoonsbed(den) (2 plaatsen)
  • Slaapkamer nr. 4 - 2-persoonsbed(den) (2 plaatsen)
  • Slaapkamer nr. 5 - 2-persoonsbed(den) (2 plaatsen), Opklapbed(den) of matras(sen) (1 plaatsen)
  • Woonkamer nr. 1 - Opklapbed(den) of matras(sen) (1 plaatsen)
  • Woonkamer nr. 2
  • Voorzieningen

  • Koelkast
  • Vriezer
  • Koffiezetapparaat
  • Magnetron
  • Wasmachine
  • Vaatwasser
  • 1 DVD speler
  • Verwarming / Energie

  • Centrale verwarming
  • Gedeeltelijk vloerverwarming
  • Airconditioning het hele huis
  • Buiten

  • Grondstuk direct aan het water : 2000 m2
  • Omheinde privé-tuin
  • Gratis parkeren op locatie : 3 plaatsen
  • Fiets : 2 stuks
  • Aantal ligstoelen: 8
  • Dichtbij

  • Afstand naar luchthaven: PUY : 55000 m
  • Dichtstbijzijnde restaurant: 200 m
  • Afstand tot water: 500 m (Zee/kiezelstrand)
  • Image

    Win een cadeaubon voor je droomvakantie

    Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf als eerste op de hoogte van exclusieve aanbiedingen en verse vakantie-inspiratie.
    Als je je nu aanmeldt, maak je automatisch kans op een cadeaubon van €150 voor jouw volgende vakantie!

    Lees hier de deelnamevoorwaarden.

    We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.

    Ontdekken