Gezellig vakantiehuis in een rustige straat. U bevindt zich hier in het noorden van Österlen, in Ravlunda, een rustige plaats. U woont op de begane grond, het appartement bestaat uit 2 kamers, een keuken en een stukje tuin aan de achterkant van het huis. In de buurt liggen de heuvels van Brösarp en het aantrekkelijke Kivik, evenals het Nationaal Park Stenshuvud, golfbanen en stranden. Bezoek in Brosarp de herberg Brösarps Gästgifveri met zijn zeer goede keuken. In een paar minuten met de auto bent u in Kivik, in de haven kunt u verse vis kopen, er zijn leuke steegjes om te verkennen en een graf uit de Bronstijd. U kunt kiezen tussen de golfbanen Lilla Vik, Djupadal en Degeberga/Widtsköfle. In de zomer rijdt hier een stoomtrein die comfortabel door het landschap van Österlen raast, en u kunt ook met een trolley rijden.


Appartement
Ravlunda
S11090
Appartement - Ravlunda , Zweden
- Sleeps up to 4
- 1 bedroom
- 1 bathroom
- Up to 1 pet allowed
Kenmerken
Appartement : 58 m2
Barbecue
Gratis parkeren op locatie : 2 plaatsen
Koffiezetapparaat
Rookvrij huis
Stofzuiger
Tuinmeubelen
Wasmachine
Zee
Locatie
Informatie over het vakantiehuis
Feiten
Faciliteiten
Kamers
Voorzieningen
Verwarming / Energie
Buiten
Dichtbij

Win een cadeaubon voor je droomvakantie
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf als eerste op de hoogte van exclusieve aanbiedingen en verse vakantie-inspiratie.
Als je je nu aanmeldt, maak je automatisch kans op een cadeaubon van €150 voor jouw volgende vakantie!
Lees hier de deelnamevoorwaarden.
We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.
Ontdekken
Bestemmingen
Inspiratie