Gezellig, wat ouder vakantiehuis bij Hallandsåsen in een mooi bosdorp. Bij het huis stroomt een beekje met vismogelijkheden. Andere vismogelijkheden vindt u op 2 km afstand, waar u van april tot oktober snoek, baars en snoekbaars kunt vangen. Een boot kan gehuurd worden op 5 km afstand. In de winter kunt u gebruik maken van de alpine faciliteit voor wintersport (8 km) en na een lange dag in de frisse lucht, opwarmen bij de open haard in het huis. Een vriezer voor het bewaren van uw vangst is toegankelijk. Als u met een groter gezelschap bent, kan het huis voordelig samen met de objecten S01397 en S01805 worden geboekt.


Vakantiehuis
Örkelljunga
S01672
Vakantiehuis - Örkelljunga , Zweden
- Sleeps up to 4
- 1 bedroom
- 1 bathroom
- Up to 0 pets allowed
Kenmerken
Alpineskiën
Barbecue
Comfortabel tuinmeubilair
Gratis parkeren op locatie : 2 plaatsen
Koffiezetapparaat
Meer
Rookvrij huis
Schotel: Duitse zenders
Stofzuiger
Tuinmeubelen
Vakantiehuis : 46 m2
Wasmachine
WiFi
Locatie
Informatie over het vakantiehuis
Feiten
Faciliteiten
Kamers
Voorzieningen
Verwarming / Energie
Buiten
Dichtbij

Win een cadeaubon voor je droomvakantie
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf als eerste op de hoogte van exclusieve aanbiedingen en verse vakantie-inspiratie.
Als je je nu aanmeldt, maak je automatisch kans op een cadeaubon van €150 voor jouw volgende vakantie!
Lees hier de deelnamevoorwaarden.
We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.
Ontdekken
Bestemmingen
Inspiratie