

Vakantiehuis
Rönnäng
S54015
Vakantiehuis - Rönnäng , Zweden
4 Gasten
2 Slaapkamers
1 Badkamer
0 Huisdieren
Het vakantiehuis in de vissershaven van Rönnäng heeft een mooi terras vanwaar u de boten kunt zien. Er is ook een jachthaven. U bevindt zich op het eiland Tjörn, het op drie na grootste van Zweden. Geniet van de zonsondergang over de zee. Het kleine huis is gezellig en 140 jaar oud, het is omgebouwd tot een modern vakantieverblijf en bevat alle gemakken. De slaapkamer boven heeft een laag plafond. Vanuit de haven kunt u boottochten maken, er zijn ook vistochten naar het zuiden van Bohuslän, die erg populair zijn. Een aanrader is ook een bezoek aan het Nordic Watercolour Museum in Skärhamn.
Kenmerken
Barbecue
Droger
Gratis parkeren op locatie : 2 plaatsen
Houtkachel
Koffiezetapparaat
Natuurgrondstuk/tuin : 200 m2
Panorama op het water
Rookvrij huis
Stofzuiger
Tuinmeubelen
Vaatwasser
Vakantiehuis : 81 m2
Visaflegplaats buiten
Wasmachine
WiFi
Zee
Locatie
Informatie over het vakantiehuis
Feiten
Faciliteiten
Kamers
Voorzieningen
Verwarming / Energie
Buiten
Dichtbij
Tips voor vissen

Win een cadeaubon voor je droomvakantie
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf als eerste op de hoogte van exclusieve aanbiedingen en verse vakantie-inspiratie.
Als je je nu aanmeldt, maak je automatisch kans op een cadeaubon van €150 voor jouw volgende vakantie!
Lees hier de deelnamevoorwaarden.
We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.
Ontdekken
Bestemmingen
Inspiratie