Op een verhoogde locatie in de heuvels biedt de moderne Villa Carré Violet je een indrukwekkend uitzicht op zee. Het ruime, lichte interieur strekt zich uit over drie verdiepingen, waarvan de eerste twee zijn verbonden door een interne trap. Grote ramen voorzien de stijlvolle, hoogwaardig ingerichte kamers van veel natuurlijk daglicht. Verzin culinaire hoogstandjes in de volledig uitgeruste keuken en geniet van harmonieuze maaltijden aan de uitnodigende eettafel. Vermaak je aan de pooltafel, doe mee aan het tafelvoetbalspel of speel een potje tafeltennis voordat je lekker gaat slapen in de ruime slaapkamers.
De elegante buitenruimte heeft verschillende hoogtepunten. Neem een verfrissende duik in het prachtige zwembad en ontspan op de comfortabele ligstoelen of in de Hollywood-schommel. Het prachtige terras op de bovenste verdieping verwent je met een adembenemend uitzicht op de zee, de baai en Rogoznica. Geniet van onvergetelijke zonsondergangen en sfeervolle barbecue-avonden met wijn en kaarslicht.
De nabijgelegen kiezelstranden zijn rustig en ideaal voor kinderen. Voor meer drukte ga je in de zomer naar het centrum van Rogoznica, waar uitstekende restaurants en gezellige tavernes voor vermaak zorgen. Je kunt ook de historische steden Trogir, Split en Ibenik ontdekken, een boottocht maken naar de Kornati-eilanden en de spectaculaire watervallen in het nabijgelegen Nationaal Park Krka niet missen.