Voormalig landgoed bij Sakskøbing. Het huis is groot en ruim en ligt op een groot, ongestoord perceel. Verschillende woonkamers en mooie keuken van alle gemakken voorzien. Twee badkamers met douche. Het huis is geschikt voor een groot gezin dat veel ruimte en mooie natuur waardeert. In Sakskøbing vindt u winkels en restaurants. Ervaar de maritieme sfeer bij de havens in Sakskøbing en Guldborg.Een goed uitgangspunt voor ervaringen op Lolland.


Voormalige hoeve
Sakskøbing
K10700
Vakantiehuis - Sakskøbing , Denemarken
- Sleeps up to 10
- 4 bedrooms
- 2 bathrooms
- Up to 2 pets allowed
Kenmerken
Activiteitenhuis
Barbecue
Gratis parkeren op locatie : 4 plaatsen
Houtkachel
Kindvriendelijk
Koffiezetapparaat
Met beplanting omheind perceel
Rookvrij huis
Stofzuiger
Tuinmeubelen
Vaatwasser
Voormalige hoeve : 180 m2
Wasmachine
WiFi
Locatie
Informatie over het vakantiehuis
Feiten
Faciliteiten
Kamers
Voorzieningen
Verwarming / Energie
Buiten
Dichtbij

Win een cadeaubon voor je droomvakantie
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf als eerste op de hoogte van exclusieve aanbiedingen en verse vakantie-inspiratie.
Als je je nu aanmeldt, maak je automatisch kans op een cadeaubon van €150 voor jouw volgende vakantie!
Lees hier de deelnamevoorwaarden.
We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.
Ontdekken
Bestemmingen
Inspiratie