Deze twee vakantiewoningen bevinden zich in een vrijstaand huis. Aangezien de appartementen naast elkaar liggen, kunnen ze gemakkelijk worden gecombineerd. Als u met een vriendin of een ander stel reist, kunt u hier van uw privacy genieten. De appartementen hebben prachtige terrassen met een panoramisch uitzicht op de baai, de nabijgelegen eilanden en de zee, die op ongeveer 300 m afstand ligt. De historische oude stad Trogir ligt op ongeveer 1,5 km afstand - bezoek het Unesco werelderfgoed. De stad biedt attracties en entertainment voor alle leeftijden.


Appartement
Trogir
CDT529
Appartement - Trogir , Kroatië
- Sleeps up to 4
- 1 bedroom
- 1 bathroom
- Up to 0 pets allowed
Kenmerken
All-in prijs
Appartement : 55 m2
Gratis parkeren op locatie : 1 plaatsen
Koffiezetapparaat
Panorama op het water
Rookvrij huis
Tuinmeubelen
Verbruikskosten incl.
Locatie
Informatie over het vakantiehuis
Feiten
Faciliteiten
Kamers
Voorzieningen
Verwarming / Energie
Buiten
Dichtbij

Win een cadeaubon voor je droomvakantie
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf als eerste op de hoogte van exclusieve aanbiedingen en verse vakantie-inspiratie.
Als je je nu aanmeldt, maak je automatisch kans op een cadeaubon van €150 voor jouw volgende vakantie!
Lees hier de deelnamevoorwaarden.
We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.
Ontdekken
Bestemmingen
Inspiratie