Welkom in dit gezellige, oudere vakantiehuis met een heerlijke sfeer. Het huis ligt in een rustige omgeving, omgeven door hoge majestueuze bergen. Er zijn verschillende goede wandelpaden direct voor de deur en de Noorse Trekking Vereniging (DNT) heeft veel hutten in dit gebied, die met elkaar verbonden zijn door gemarkeerde paden. Maak een romantische boottocht met MS Bitihorn op het Bygdin-meer. In de winter beginnen de skipaden direct achter het huis en nemen u mee in een groot netwerk van loipes. Voor iets meer uitdaging raden we Filefjell aan, op ongeveer 30 minuten afstand. Het is mogelijk om dagtochten te maken naar de westkust.


Vakantiehuis
Vang/Henåsen
N32804
Vakantiehuis - Vang/Henåsen , Noorwegen
- Sleeps up to 6
- 2 bedrooms
- 1 bathroom
- Up to 2 pets allowed
Kenmerken
Alpineskiën
Gratis parkeren op locatie : 3 plaatsen
Houtkachel
Koffiezetapparaat
Meer
Rookvrij huis
Sauna
Tuinmeubelen
Vakantiehuis : 63 m2
Locatie
Informatie over het vakantiehuis
Feiten
Faciliteiten
Kamers
Voorzieningen
Verwarming / Energie
Buiten
Dichtbij

Win een cadeaubon voor je droomvakantie
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf als eerste op de hoogte van exclusieve aanbiedingen en verse vakantie-inspiratie.
Als je je nu aanmeldt, maak je automatisch kans op een cadeaubon van €150 voor jouw volgende vakantie!
Lees hier de deelnamevoorwaarden.
We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.
Ontdekken
Bestemmingen
Inspiratie